Je bent hier: De HopbelWedstrijdprogramma
 
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


25 mei -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 49550  HC Tilburg MA7    15:15  16:15 Veld 1  info
Fluiten: Moniek Jansen (Dames 1) en Lotte Steenbakkers (Z Dames 1)
MA2 49556  Hockey Geldrop MA5    13:45  14:30 Veld 1  info
Fluiten: Maud van der Heijden (Dames 2) en Esmee Mulder (Dames 2)
MA3 50239  MHC DES MA3 40   13:50  15:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB1 51121  Sint Oedenrode MB1 15   12:30  13:30 uit -   info
MB2 51013  Hockeyclub Berlicum MB3    15:30  16:15 Veld 2  info
Fluiten: Thijs Ewalds (Heren 6) en Rob Ijsseldijk (Heren 6)
MB3 51930  Oss MB7 35   15:55  17:15 uit -   info
MB4 51492  HC Mill MB1    12:30  13:00 Veld 3  info
Fluiten: Maike van Buren (Dames 5) en Jaap van Lier (Heren A )
MC1 52517  Rosmalen MC1 30   11:15  12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC2 52992  Sint Oedenrode MC2    13:45  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Jessie Verkuijlen (Z Dames 4) en Bernice Heeren (Dames 6)
MC3 52999  HC Gemert MC6    12:00  12:45 Veld 2  info
Fluiten: Sanne van Kessel (MA1) en Veerle Korsten (MA1)
MC4 53791  MHCdeDommel MC3 15   10:15  11:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD1 54562  V.M.H.C. Basko MD1    10:30  11:00 Veld 1  info
Fluiten: Amber van Vught (Dames 6) en Maartje ten Voorde (Dames 6)
MD2 54891  HC Gemert MD3    11:00  11:30 Veld 3  info
Fluiten: Karlijn van Aarle (Z Meisjes A1) en Mandy van Benthum (MA1)
MD3 55278  Liempde MD3    10:45  11:15 Veld 2  info
Fluiten: Marlou van den Brand (MA1) en Joyce Geerts (MA1)
 
JA1 47557  MHC Bommelerwaard JA1 30   14:30  16:00 uit -   info
JB1 56318  MHC Boxmeer JB1    12:00  12:45 Veld 1  info
Fluiten: Robert van Geffen (Heren 2 ) en Job van Hoof (Heren 2 )
JD1 57003  MHC Best JD1 30   16:30  17:30 uit -   info
JD2 48816  Oss JD2 35   07:40  08:45 uit -   info

25 mei -- Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 46462  MHC MEP M8E2    09:15  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Demi Schellekens (MB2) en Eva Thelissen (Z Meisjes B2)
M8E2 46485  Rosmalen M8E3 30   09:30  10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M8E3 46471  Rosmalen M8E5    09:15  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Noa Tibosch (MB2) en Sam Wintraecken (MB2)
M8E4 46828  Hockey Club Uden M8E4    08:45  09:15 Veld 1  info
Fluiten: Noortje van Heertum (MB2) en Iris van den Heuvel (Z Meisjes B2)
ME1 42344  Oss ME4 35   10:10  11:15 uit -   info
ME2 42130  MHC MEP ME6    09:00  09:30 Veld 1  info
Fluiten: Kiki Spierings (MC1)
MF1 44749  mixed hockeyclub HDL MF2 20   08:15  09:00 uit -   info
 
J8E1 45388  Liempde J8E1 15   10:45  11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JE1 47340  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE6 25   07:50  08:45 uit -   info
JF1 43418  MHC MEP JF2    09:15  09:45 Veld 3  info
JF2 43754  Hockeyclub Berlicum JF3 15   09:30  10:15 uit -   info


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Mededelingen
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site