9-5 | FVK Toernooi |
15-5 | Workshop CS+ |
31-5 | VrijMiBo |
9-6 | Kampioenen Huldiging |
14-6 | Ouder-kind Toernooi |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
Teamondersteuning | ||||
Manager | Patrick Sprang | |||
Trainer/coach | Rob Smits | |||
Aanvoerder | Ima Tular |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | HOCKEY HEEZE D1 |
|
11:00 | 12:45 | uit | route | |
2 jun | M.H.C. Goirle D1 |
|
11:45 | 12:45 | thuis | Veld 1 | |
9 jun | HC Nova D1 |
|
10:30 | 12:45 | uit | route | |
16 jun | Sint Oedenrode D1 |
|
11:45 | 12:45 | thuis | Veld 1 | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Nuenen D1 | 18 | 36 | 10 | 6 | 2 | 53 | 24 | 0 |
2 | Berkel-Enschot D1 | 18 | 35 | 10 | 5 | 3 | 46 | 24 | 0 |
3 | Goirle D1 | 18 | 34 | 11 | 1 | 6 | 45 | 25 | 0 |
4 | Hopbel D1 | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 47 | 32 | 0 |
5 | Nova D1 | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 48 | 33 | 0 |
6 | Oedenrode D1 | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 47 | 37 | 0 |
7 | Heeze D1 | 18 | 31 | 10 | 1 | 7 | 51 | 40 | 0 |
8 | Drunen D1 | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 49 | 36 | 0 |
9 | Basko D1 | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 28 | 40 | 0 |
10 | Son D1 | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 44 | 62 | 0 |
11 | Venray D1 | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 44 | 69 | 0 |
12 | Geldrop D1 | 18 | -3 | 0 | 0 | 18 | 17 | 97 | 3 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Geldrop D1 | Nuenen D1 | (0-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Basko D1 | Heeze D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Nova D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son D1 | Goirle D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D1 | Drunen D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Oedenrode D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Nova D1 | Son D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Hopbel D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Geldrop D1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Basko D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Venray D1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drunen D1 | Berkel-Enschot D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Geldrop D1 | Goirle D1 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son D1 | Oedenrode D1 | (3-8)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Basko D1 | Nova D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Nuenen D1 | (4-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Hopbel D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Drunen D1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Drunen D1 | Son D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D1 | Venray D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova D1 | Geldrop D1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Basko D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Berkel-Enschot D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Heeze D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Basko D1 | Drunen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop D1 | Oedenrode D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Berkel-Enschot D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son D1 | Hopbel D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Nova D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Nuenen D1 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Hopbel D1 | Basko D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drunen D1 | Geldrop D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Heeze D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova D1 | Goirle D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Venray D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Son D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Geldrop D1 | Hopbel D1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son D1 | Venray D1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Basko D1 | Berkel-Enschot D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Oedenrode D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova D1 | Nuenen D1 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Drunen D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Oedenrode D1 | Nova D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drunen D1 | Goirle D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D1 | Heeze D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Son D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Basko D1 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Nova D1 | Drunen D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Nuenen D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Basko D1 | Son D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Berkel-Enschot D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Hopbel D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop D1 | Venray D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Drunen D1 | Oedenrode D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son D1 | Geldrop D1 | (9-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Basko D1 | Nuenen D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D1 | Nova D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Goirle D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Heeze D1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Geldrop D1 | Basko D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova D1 | Berkel-Enschot D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Hopbel D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Son D1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Venray D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Drunen D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Geldrop D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Drunen D1 | Hopbel D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Son D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova D1 | Venray D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Berkel-Enschot D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Geldrop D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Basko D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Basko D1 | Goirle D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop D1 | Heeze D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel D1 | Nuenen D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Drunen D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Oedenrode D1 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son D1 | Nova D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Hopbel D1 | Berkel-Enschot D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Son D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drunen D1 | Venray D1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Heeze D1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Geldrop D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova D1 | Basko D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Basko D1 | Oedenrode D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop D1 | Nova D1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son D1 | Drunen D1 | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Goirle D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Nuenen D1 | (0-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Hopbel D1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Hopbel D1 | Son D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Venray D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Geldrop D1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drunen D1 | Basko D1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Goirle D1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nova D1 | Heeze D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Son D1 | Berkel-Enschot D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Basko D1 | Hopbel D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goirle D1 | Nova D1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Nuenen D1 | (2-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heeze D1 | Oedenrode D1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop D1 | Drunen D1 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Hopbel D1 | Geldrop D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Enschot D1 | Basko D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen D1 | Nova D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode D1 | Goirle D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drunen D1 | Heeze D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Venray D1 | Son D1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Basko D1 | Venray D1 | 0:00 | Sportpark 'De Korze' | ||||||
Geldrop D1 | Berkel-Enschot D1 | 12:45 | Sportpark 'De Bronzenwei' | ||||||
Nova D1 | Oedenrode D1 | 12:45 | Sportpark 'De Kaldeborn' | ||||||
Son D1 | Nuenen D1 | 12:45 | Sportpark De Gentiaan | ||||||
Heeze D1 | Hopbel D1 | 12:45 | Sportpark 'Het Lambrek' | ||||||
Goirle D1 | Drunen D1 | 12:45 | Sportpark 'Van de Wildenberg' | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Venray D1 | Geldrop D1 | 12:45 | Sportpark 'De Wieën' | ||||||
Son D1 | Basko D1 | 12:45 | Sportpark De Gentiaan | ||||||
Hopbel D1 | Goirle D1 | 12:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Berkel-Enschot D1 | Heeze D1 | 12:45 | Sportpark Gen. Eisenhowerweg | ||||||
Nuenen D1 | Oedenrode D1 | 12:45 | Sportpark Lissevoort | ||||||
Drunen D1 | Nova D1 | 12:45 | Rekreatiepark | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Nuenen D1 | Basko D1 | 0:00 | Sportpark Lissevoort | ||||||
Heeze D1 | Venray D1 | 12:45 | Sportpark 'Het Lambrek' | ||||||
Oedenrode D1 | Drunen D1 | 12:45 | Sportpark 'De Kienehoef' | ||||||
Goirle D1 | Berkel-Enschot D1 | 12:45 | Sportpark 'Van de Wildenberg' | ||||||
Nova D1 | Hopbel D1 | 12:45 | Sportpark 'De Kaldeborn' | ||||||
Geldrop D1 | Son D1 | 12:45 | Sportpark 'De Bronzenwei' | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Basko D1 | Geldrop D1 | 0:00 | Sportpark 'De Korze' | ||||||
Son D1 | Heeze D1 | 12:45 | Sportpark De Gentiaan | ||||||
Venray D1 | Goirle D1 | 12:45 | Sportpark 'De Wieën' | ||||||
Hopbel D1 | Oedenrode D1 | 12:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Berkel-Enschot D1 | Nova D1 | 12:45 | Sportpark Gen. Eisenhowerweg | ||||||
Drunen D1 | Nuenen D1 | 12:45 | Rekreatiepark |
H1 | HV Weert H1 | 5-1 |
H2 | Maastrichtse Hockey Club MHC H2-O | 3-3 |
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-4 | 2-5 |
D1 | Hockey Geldrop D1 | 5-1 |
D2 | Oss D3 | 2-4 |
D3 | Sint Oedenrode D2-O | 8-0 |
D4 | Hockey Club Uden D2-O | 0-2 |
D5 | HC Mill D1 | 0-2 |
DO25-1 | V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 | 3-3 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |