Handige links
Agenda
Nog geen agendapunten.
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Dames 3
Teamondersteuning
Aanvoerder Noor van Rozendaal Email
Manager Dorine van den Berg Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mei 9633 HC Oranje Rood D8
10:15 10:45 thuis Veld 2
10 mei 10273 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D9
25
uit route
17 mei 9629 Eersel D1
12:00 12:30 thuis Veld 1
24 mei 10503 Mixed Hockey Club Heesch D2
25
09:50 10:45 uit route
7 jun 9632 HC Tilburg D7
11:15 11:45 thuis Veld 1
14 jun 9592 H.O.D. D4
40
uit route
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel D2 11 28 9 1 1 34 14 0
2 Rosmalen D3 11 27 9 0 2 51 13 0
3 Drunen D3 11 25 8 1 2 43 12 0
4 Oirschot D2 11 24 8 0 3 49 20 0
5 Tilburg D7 11 18 6 0 5 33 28 0
6 Eersel D1 11 18 5 3 3 23 20 0
7 HOD D4 11 11 3 2 6 17 32 0
8 Hopbel D3 11 11 3 2 6 15 34 0
9 Den Bosch D9 11 10 3 1 7 17 32 0
10 Heesch D2 11 10 3 1 7 19 39 0
11 Berkel-Enschot D4 11 7 2 1 8 23 50 0
12 Oranje-Rood D8 11 2 0 2 9 9 39 0

Uitslagenmatrix
  Boekel D2 (O)Drunen D3HOD D4Hopbel D3 / MEP D3Oirschot D2 (O)Rosmalen D3Berkel-Enschot D4Eersel D1Den Bosch D9Heesch D2 (O)Tilburg D7Oranje-Rood D8
Boekel D2 (O)   3-0 3-2 3-2 2-0 4-1 5-0
Drunen D3 3-0   4-1 1-3 1-1 6-0 4-0
HOD D4 1-1 1-7   3-1 1-2 1-0
Hopbel D3 / MEP D3 1-5 5-3   1-9 2-2 1-0 2-1
Oirschot D2 (O) 5-3   5-1 9-0 2-3 5-1
Rosmalen D3 7-1 4-1 1-2   6-2 4-0 5-1
Berkel-Enschot D4 2-4 1-7 2-6   1-7 1-7 4-1
Eersel D1 3-0 0-3   3-3 3-2 1-1
Den Bosch D9 2-5 0-3 2-0 1-3 5-2   1-4
Heesch D2 (O) 1-4 4-2 1-1 2-5 1-2  
Tilburg D7 3-1 1-8 6-0 7-1   3-1
Oranje-Rood D8 1-2 1-1 1-8 1-3 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Heesch D2 (O) Eersel D1 1-2 Definitief
.. HOD D4 Boekel D2 (O) 1-1 Definitief
.. Rosmalen D3 Oirschot D2 (O) 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Hopbel D3 / MEP D3 1-1 Definitief
.. Tilburg D7 Den Bosch D9 6-0 Definitief
.. Berkel-Enschot D4 Drunen D3 1-7 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Eersel D1 Tilburg D7 3-2 Definitief
.. Hopbel D3 / MEP D3 Berkel-Enschot D4 2-2 Definitief
.. Den Bosch D9 HOD D4 2-0 Definitief
.. Drunen D3 Rosmalen D3 1-3 Definitief
.. Oirschot D2 (O) Heesch D2 (O) 9-0 Definitief
.. Boekel D2 (O) Oranje-Rood D8 5-0 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Rosmalen D3 Hopbel D3 / MEP D3 4-1 Definitief
.. Drunen D3 Oirschot D2 (O) 4-1 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Den Bosch D9 1-3 Definitief
.. HOD D4 Eersel D1 1-2 Definitief
.. Berkel-Enschot D4 Boekel D2 (O) 2-4 Definitief
.. Tilburg D7 Heesch D2 (O) 7-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Hopbel D3 / MEP D3 Drunen D3 1-5 Definitief
.. Oirschot D2 (O) Tilburg D7 2-3 Definitief
.. Den Bosch D9 Berkel-Enschot D4 5-2 Definitief
.. Eersel D1 Oranje-Rood D8 1-1 Definitief
.. Boekel D2 (O) Rosmalen D3 3-2 Definitief
.. Heesch D2 (O) HOD D4 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. HOD D4 Tilburg D7 1-0 Definitief
.. Hopbel D3 / MEP D3 Oirschot D2 (O) 1-9 Definitief
.. Rosmalen D3 Den Bosch D9 4-0 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Heesch D2 (O) 1-3 Definitief
.. Berkel-Enschot D4 Eersel D1 1-7 Definitief
.. Drunen D3 Boekel D2 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Boekel D2 (O) Hopbel D3 / MEP D3 3-0 Definitief
.. Den Bosch D9 Drunen D3 0-3 Definitief
.. Heesch D2 (O) Berkel-Enschot D4 2-5 Definitief
.. Oirschot D2 (O) HOD D4 5-3 Definitief
.. Eersel D1 Rosmalen D3 0-3 Definitief
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
.. Tilburg D7 Oranje-Rood D8 3-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Berkel-Enschot D4 Tilburg D7 1-7 Definitief
.. Hopbel D3 / MEP D3 Den Bosch D9 1-0 Definitief
.. Oranje-Rood D8 HOD D4 1-2 Definitief
.. Boekel D2 (O) Oirschot D2 (O) 3-2 Definitief
.. Rosmalen D3 Heesch D2 (O) 5-1 Definitief
.. Drunen D3 Eersel D1 1-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Tilburg D7 Rosmalen D3 1-8 Definitief
.. Heesch D2 (O) Drunen D3 4-2 Definitief
.. Oirschot D2 (O) Oranje-Rood D8 5-1 Definitief
.. Den Bosch D9 Boekel D2 (O) 2-5 Definitief
.. HOD D4 Berkel-Enschot D4 3-1 Definitief
.. Eersel D1 Hopbel D3 / MEP D3 3-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Den Bosch D9 Oirschot D2 (O) 1-3 Definitief
.. Boekel D2 (O) Eersel D1 2-0 Definitief
.. Rosmalen D3 HOD D4 7-1 Definitief
.. Hopbel D3 / MEP D3 Heesch D2 (O) 2-1 Definitief
.. Drunen D3 Tilburg D7 6-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Eersel D1 Den Bosch D9 3-3 Definitief
.. HOD D4 Drunen D3 1-7 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Rosmalen D3 1-8 Definitief
.. Tilburg D7 Hopbel D3 / MEP D3 3-1 Definitief
.. Berkel-Enschot D4 Oirschot D2 (O) 2-6 Definitief
.. Heesch D2 (O) Boekel D2 (O) 1-4 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Rosmalen D3 Berkel-Enschot D4 6-2 Definitief
.. Oirschot D2 (O) Eersel D1 5-1 Definitief
.. Hopbel D3 / MEP D3 HOD D4 5-3 Definitief
.. Den Bosch D9 Heesch D2 (O) 1-4 Definitief
.. Drunen D3 Oranje-Rood D8 4-0 Definitief
.. Boekel D2 (O) Tilburg D7 4-1 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Berkel-Enschot D4 Oranje-Rood D8 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 MEI 2020
  Boekel D2 (O) HOD D4 Sportp. 'De Donk'
  Den Bosch D9 Tilburg D7 Oosterplas
  Drunen D3 Berkel-Enschot D4 11:00 Rekreatiepark
  Eersel D1 Heesch D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Hopbel D3 / MEP D3 Oranje-Rood D8 10:45 Sportp. Rooiseheide
  Oirschot D2 (O) Rosmalen D3 11:00 Sportpark 'Moorland'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Den Bosch D9 Hopbel D3 / MEP D3 Oosterplas
  Eersel D1 Drunen D3 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  HOD D4 Oranje-Rood D8 Sportp. 'Den Dries'
  Heesch D2 (O) Rosmalen D3 10:45 Sportp. 'De Braaken'
  Oirschot D2 (O) Boekel D2 (O) 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Tilburg D7 Berkel-Enschot D4 Sportp. Bredaseweg
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Enschot D4 HOD D4 11:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Boekel D2 (O) Den Bosch D9 Sportp. 'De Donk'
  Drunen D3 Heesch D2 (O) 11:00 Rekreatiepark
  Hopbel D3 / MEP D3 Eersel D1 12:30 Sportp. Rooiseheide
  Oranje-Rood D8 Oirschot D2 (O) 12:15 Genneper Parken
  Rosmalen D3 Tilburg D7 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 24 MEI 2020
  Eersel D1 Boekel D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  HOD D4 Rosmalen D3 Sportp. 'Den Dries'
  Heesch D2 (O) Hopbel D3 / MEP D3 10:45 Sportp. 'De Braaken'
  Oirschot D2 (O) Den Bosch D9 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Oranje-Rood D8 Berkel-Enschot D4 15:15 Genneper Parken
  Tilburg D7 Drunen D3 Sportp. Bredaseweg
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Boekel D2 (O) Heesch D2 (O) Sportp. 'De Donk'
  Den Bosch D9 Eersel D1 Oosterplas
  Drunen D3 HOD D4 11:00 Rekreatiepark
  Hopbel D3 / MEP D3 Tilburg D7 11:45 Sportp. Rooiseheide
  Oirschot D2 (O) Berkel-Enschot D4 15:00 Sportpark 'Moorland'
  Rosmalen D3 Oranje-Rood D8 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berkel-Enschot D4 Rosmalen D3 12:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Eersel D1 Oirschot D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  HOD D4 Hopbel D3 / MEP D3 Sportp. 'Den Dries'
  Heesch D2 (O) Den Bosch D9 10:45 Sportp. 'De Braaken'
  Oranje-Rood D8 Drunen D3 Genneper Parken
  Tilburg D7 Boekel D2 (O) Sportp. Bredaseweg

Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
  • Mark Landman
  • Noa Tibosch
Mededelingen
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site