Je bent hier: De HopbelHockeyWedstrijdprogramma
 
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


23 november -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 20666  HOCO MA2    10:00  11:00 Veld 1  info
Fluiten: Moniek Jansen (Dames 1) en Kim Nolten (Dames 1)
MA2 20793  HC Boekel MA1 25   14:35  15:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA3 20655  MHC De Warande MA4 60   14:15  16:00 uit -   info
MB1 25544  Sint Oedenrode MB1 15   12:30  13:30 uit -   info
MB2 25768  V.M.H.& C.C. M.O.P. MB3 35   15:35  16:55 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB3 25773  mixed hockeyclub HDL MB2    13:45  14:30 Veld 1  info
Fluiten: Thessa van den Broek (Dames 6) en Anouk van Gestel (Dames 6)
MB4 25302  Oss MB8    15:45  16:15 Veld 2  info
Fluiten: Bernice Heeren (Dames 6) en Anouk van Heesch (Dames 6)
MC1 25689  HC Oirschot MC1 30   11:00  12:15 uit -   info
MC2 25243  Oss MC2    13:45  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Eveline van Duijnhoven (Dames 1) en Linda van der Heijden (Dames 1)
MC3 25688  Oss MC4 35   14:40  16:00 uit -   info
MC4 25207  MHCdeDommel MC4    12:00  12:45 Veld 2  info
Fluiten: Amber van den Berg (MA1) en Joyce Geerts (MA1)
MC5 25676  Hockey Geldrop MC6 35   09:15  10:20 uit -   info
MD1 25645  Sint Oedenrode MD1 15   09:45  10:30 uit -   info
MD2 25405  MHC Bommelerwaard MD2    10:15  10:45 Veld 3  info
Fluiten: Nena Verhoeven (Dames Jong 1) en Sterre den Otter (Dames Jong 1)
MD3 25168  Hockeyclub Berlicum MD2    12:00  12:30 Veld 3  info
Fluiten: Roos Koolen (Dames Jong 1) en Veerle Korsten (Dames Jong 1)
MD4 25394  V.M.H.C. Geel-Zwart MD4    13:45  14:15 Veld 3  info
Fluiten: Lieke van den Heuvel (Dames Jong 1) en Kim van Kemenade (Dames Jong 1)
 
JA1 20800  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA4    15:15  16:15 Veld 1  info
Fluiten: Joep Korsten (Heren 1) en Dennis de Graaf (Heren 1)
JB1 25135  Rosmalen JB2    12:00  12:45 Veld 1  info
Fluiten: Barthel Hubregtse (Heren 2 ) en Tim Kloks (Heren 2 )
JC1 25496  HOCO JC2 25   13:05  14:00 uit -   info
JD1 25120  MHCdeDommel JD2    10:30  11:00 Veld 2  info
Fluiten: Pieter Colijn (Heren 7) en Thomas Colijn (Heren 7)
JD2 25560  MHC MEP JD3 25   12:20  13:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

23 november -- Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 19172  Mixed Hockey Club Heesch M8E2    08:45  09:15 Veld 2  info
Fluiten: Nynke Boersma (MB3) en Kee van Heeswijk (MB3)
ME1 3845  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E5    09:00  09:30 Veld 2  info
ME2 19232  MHCdeDommel M6E4 15   08:15  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF1 4708  Mixed Hockey Club Heesch MF2 25   08:25  09:15 uit -   info
MF2 4747  Hockey Club Uden MF5    09:00  09:30 Veld 3  info
 
J8E1 3871  Rosmalen J8E3 30   09:15  10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JE1 19454  V.M.H.& C.C. M.O.P. J6E2 35   08:55  10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JE2 19473  V.M.H.C. Geel-Zwart J6E2    09:00  09:30 Veld 2  info
JF1 19528  HC Oranje Rood JF3 35   08:55  10:00 uit -   info


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
  • Liesbeth Bonants
Mededelingen
Uitslagen
D1 HCAS D1 2-1
D2 HC Oranje Rood Oranje-Rood D3 2-0
D3 HC Tilburg D7 1-3
D4 Liempde D1 1-4
D5 MHC DES D7 1-0
D6 Sint Oedenrode D3 1-5
H1 V.M.H.C. Geel-Zwart H1 2-4
H2 HC Oranje Rood H5 3-1
H3 Don Quishoot H3 4-6
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site