Je bent hier: De HopbelHockeyWedstrijdprogramma
 
Handige links
Agenda
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


25 januari -- Zaalhockey senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Heren 2 26315  HV Meerssen H2  16:25  17:00 SCHIJNDEL
Fluiten: Bram Rubens (Heren 6) en Tim van Heesewijk (Heren 6)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
Zaal Heren 2 26278  Hockeyclub Berlicum H1  18:05  18:40 SCHIJNDEL
Fluiten: Ton Kool en Esmee Kool (Dames 1)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel

25 januari -- Zaalhockey junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal MA2 32555  Hockeyclub Hilvarenbeek MA2 14   14:15  15:00 BOXTEL
Dommelhal, De
Baanderherenweg 2
5282RJ BOXTEL
hal: veld 1
Zaal MA2 32968  MHC MEP MA4 14   13:25  14:10 BOXTEL
Let op: Uittenue mee!   
Dommelhal, De
Baanderherenweg 2
5282RJ BOXTEL
hal: veld 1
Zaal MB1 35357  Eersel MB1 31   14:05  15:10 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
Zaal MB1 35566  HC Oirschot MB1 31   13:15  14:20 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
Zaal MC1 32824  Mixed Hockey Club Heesch MC1  13:05  13:40 SCHIJNDEL
Fluiten: Jurn Schoenmakers (Heren 1) en Sem Geux (Heren 1)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
Zaal MC1 33047  Rosmalen MC2  11:25  12:00 SCHIJNDEL
Fluiten: Joyce Geerts (MA1) en Indy Vette (MA1)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
Zaal MC2 36117  HC Gemert MC3 12   17:05  17:50 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Zaal MC2 35726  Sint Oedenrode MC1 12   16:15  17:00 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Zaal MC3 29145  HC Oirschot MC5  08:55  09:30 SCHIJNDEL
Fluiten: Karlijn van Aarle (MA1) en Eva Thelissen (MA1)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
Zaal MC3 29350  Hockeyclub Berlicum MC3  10:35  11:10 SCHIJNDEL
Fluiten: Joyce Geerts (MA1) en Indy Vette (MA1)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
Zaal MC4 33034  HC Mierlo MC6 25   08:15  09:10 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Zaal MC4 32647  HTCSON Hockey MC4 25   09:05  10:00 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
 
Zaal JC1 28357  HOCO JC2  13:55  14:30 SCHIJNDEL
Fluiten: Robert van Geffen (Heren 2 ) en Rik van Rooy (Heren 3)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
Zaal JC1 28562  VMHC JC1  15:35  16:10 SCHIJNDEL
Fluiten: Bram Rubens (Heren 6) en Tim van Heesewijk (Heren 6)
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
  • Eline Kastelijn
  • Meike Kastelijn
  • Annemieke Van Heeswijk
Mededelingen
Uitslagen
ZD2 H.O.D. D3 4-6
ZD2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D7 6-1
ZD4 HOCKEY HEEZE D4 0-8
ZD4 Oss D5 2-2
Z JC1 HOCO JC2 2-4
Z JC1 Sint Oedenrode JC2 0-6
Z MC1 HC Eindhoven MC2 4-4
Z MC1 Oss MC2 0-3
Z MD1 Nuenen MD2 6-1
Z MD1 Oss MD2 6-2
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site