9-5 | FVK Toernooi |
15-5 | Workshop CS+ |
31-5 | VrijMiBo |
9-6 | Kampioenen Huldiging |
14-6 | Ouder-kind Toernooi |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
Teamondersteuning | ||||
Coach | Patrick Sprang | |||
Coach | Ima Tular | |||
Coach | Sanne Jennissen |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
11 mei | HC Gemert MO16-1 |
|
07:40 | 09:00 | uit | route | |
25 mei | Oss MO16-2 |
|
09:30 | 10:50 | uit | route | |
1 jun | Mixed Hockey Club Heesch MO16-1 |
|
10:30 | 11:15 | thuis | Veld 1 | |
8 jun | V.M.H.C. Geel-Zwart MO16-2 |
|
12:25 | 13:30 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Gemert MO16-1 | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 27 | 7 | 0 |
2 | Civicum MO16-1 | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 14 | 12 | 0 |
3 | Oss MO16-2 | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 14 | 15 | 0 |
4 | Heesch MO16-1 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 21 | 17 | 0 |
5 | Geel-Zwart MO16-2 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 11 | 20 | 0 |
6 | Hopbel MO16-1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 8 | 24 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | |||||||||
.. | Civicum MO16-1 | Hopbel MO16-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Gemert MO16-1 | Oss MO16-2 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geel-Zwart MO16-2 | Heesch MO16-1 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | |||||||||
.. | Heesch MO16-1 | Civicum MO16-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO16-1 | Gemert MO16-1 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss MO16-2 | Geel-Zwart MO16-2 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | |||||||||
.. | Civicum MO16-1 | Geel-Zwart MO16-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO16-1 | Oss MO16-2 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Gemert MO16-1 | Heesch MO16-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||||||||
.. | Civicum MO16-1 | Oss MO16-2 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heesch MO16-1 | Hopbel MO16-1 | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geel-Zwart MO16-2 | Gemert MO16-1 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Oss MO16-2 | Heesch MO16-1 | (2-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO16-1 | Geel-Zwart MO16-2 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Gemert MO16-1 | Civicum MO16-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Hopbel MO16-1 | Civicum MO16-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss MO16-2 | Gemert MO16-1 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Heesch MO16-1 | Geel-Zwart MO16-2 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Civicum MO16-1 | Heesch MO16-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geel-Zwart MO16-2 | Oss MO16-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||||||
Gemert MO16-1 | Hopbel MO16-1 | 9:00 | Sportpark Molenbroek | ||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Oss MO16-2 | Hopbel MO16-1 | 10:50 | Gemeentelijk sportpark | ||||||
Geel-Zwart MO16-2 | Civicum MO16-1 | 12:00 | Sportpark 'Prins Willem-Alexander' | ||||||
Heesch MO16-1 | Gemert MO16-1 | 13:30 | Sportpark 'De Braaken' | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Oss MO16-2 | Civicum MO16-1 | 10:50 | Gemeentelijk sportpark | ||||||
Hopbel MO16-1 | Heesch MO16-1 | 11:15 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Gemert MO16-1 | Geel-Zwart MO16-2 | 13:30 | Sportpark Molenbroek | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Civicum MO16-1 | Gemert MO16-1 | 11:00 | Sportpark 'De Groenendijkse Kampen' | ||||||
Geel-Zwart MO16-2 | Hopbel MO16-1 | 13:30 | Sportpark 'Prins Willem-Alexander' | ||||||
Heesch MO16-1 | Oss MO16-2 | 14:00 | Sportpark 'De Braaken' |
H1 | HV Weert H1 | 5-1 |
H2 | Maastrichtse Hockey Club MHC H2-O | 3-3 |
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-4 | 2-5 |
D1 | Hockey Geldrop D1 | 5-1 |
D2 | Oss D3 | 2-4 |
D3 | Sint Oedenrode D2-O | 8-0 |
D4 | Hockey Club Uden D2-O | 0-2 |
D5 | HC Mill D1 | 0-2 |
DO25-1 | V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 | 3-3 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |