9-5 | FVK Toernooi |
15-5 | Workshop CS+ |
31-5 | VrijMiBo |
9-6 | Kampioenen Huldiging |
14-6 | Ouder-kind Toernooi |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
Teamondersteuning | ||||
Coach | Rik Hendriks | |||
Coach | Martijn van den Dolder | |||
Coach | Charlotte van der Meijs | |||
Coach | Larissa van der Loop | |||
Trainer | Isa van den Brand | |||
Trainer | Janna van der Sangen |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | HC Eindhoven MO12-3 |
|
11:35 | 12:50 | uit | route | |
1 jun | Nuenen MO12-3 |
|
10:15 | 11:00 | thuis | Veld 2 | |
8 jun | Sint Oedenrode MO12-2 |
|
09:30 | 10:30 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Oedenrode MO12-2 | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 29 | 11 | 0 |
2 | Eindhoven MO12-3 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 32 | 14 | 0 |
3 | Geldrop MO12-4 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 29 | 14 | 0 |
4 | Hopbel MO12-2 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 23 | 17 | 0 |
5 | Nuenen MO12-3 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 17 | 35 | 0 |
6 | MOP MO12-8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 | 46 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | |||||||||
.. | Oedenrode MO12-2 | Nuenen MO12-3 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | MOP MO12-8 | Eindhoven MO12-3 | (0-11)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop MO12-4 | Hopbel MO12-2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | |||||||||
.. | Hopbel MO12-2 | MOP MO12-8 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven MO12-3 | Oedenrode MO12-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen MO12-3 | Geldrop MO12-4 | (0-11)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | |||||||||
.. | MOP MO12-8 | Nuenen MO12-3 | (3-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop MO12-4 | Oedenrode MO12-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO12-2 | Eindhoven MO12-3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||||||||
.. | Geldrop MO12-4 | Eindhoven MO12-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode MO12-2 | MOP MO12-8 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen MO12-3 | Hopbel MO12-2 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Hopbel MO12-2 | Oedenrode MO12-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven MO12-3 | Nuenen MO12-3 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | MOP MO12-8 | Geldrop MO12-4 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Eindhoven MO12-3 | MOP MO12-8 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO12-2 | Geldrop MO12-4 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuenen MO12-3 | Oedenrode MO12-2 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Geldrop MO12-4 | Nuenen MO12-3 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oedenrode MO12-2 | Eindhoven MO12-3 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | MOP MO12-8 | Hopbel MO12-2 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Nuenen MO12-3 | MOP MO12-8 | 11:00 | Sportpark Lissevoort | ||||||
Eindhoven MO12-3 | Hopbel MO12-2 | 12:50 | Sportpark Eindhoven | ||||||
Oedenrode MO12-2 | Geldrop MO12-4 | 13:00 | Sportpark 'De Kienehoef' | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Eindhoven MO12-3 | Geldrop MO12-4 | 10:30 | Sportpark Eindhoven | ||||||
Hopbel MO12-2 | Nuenen MO12-3 | 11:00 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
MOP MO12-8 | Oedenrode MO12-2 | 11:50 | Sportpark Bergenshuizen | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Nuenen MO12-3 | Eindhoven MO12-3 | 0:00 | Sportpark Lissevoort | ||||||
Oedenrode MO12-2 | Hopbel MO12-2 | 10:30 | Sportpark 'De Kienehoef' | ||||||
Geldrop MO12-4 | MOP MO12-8 | 14:15 | Sportpark 'De Bronzenwei' |
H1 | HV Weert H1 | 5-1 |
H2 | Maastrichtse Hockey Club MHC H2-O | 3-3 |
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-4 | 2-5 |
D1 | Hockey Geldrop D1 | 5-1 |
D2 | Oss D3 | 2-4 |
D3 | Sint Oedenrode D2-O | 8-0 |
D4 | Hockey Club Uden D2-O | 0-2 |
D5 | HC Mill D1 | 0-2 |
DO25-1 | V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 | 3-3 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |