Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Dames 1
Teamondersteuning
Manager Patrick Sprang Email
Trainer/coach Rob Smits Email
Aanvoerder Ima Tular Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei HOCKEY HEEZE D1
45
11:00 12:45 uit route
2 jun M.H.C. Goirle D1
11:45 12:45 thuis Veld 1
9 jun HC Nova D1
75
10:30 12:45 uit route
16 jun Sint Oedenrode D1
11:45 12:45 thuis Veld 1
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuenen D1 18 36 10 6 2 53 24 0
2 Berkel-Enschot D1 18 35 10 5 3 46 24 0
3 Goirle D1 18 34 11 1 6 45 25 0
4 Hopbel D1 18 34 10 4 4 47 32 0
5 Nova D1 18 33 10 3 5 48 33 0
6 Oedenrode D1 18 32 10 2 6 47 37 0
7 Heeze D1 18 31 10 1 7 51 40 0
8 Drunen D1 18 25 7 4 7 49 36 0
9 Basko D1 18 20 6 2 10 28 40 0
10 Son D1 18 16 5 1 12 44 62 0
11 Venray D1 18 13 4 1 13 44 69 0
12 Geldrop D1 18 -3 0 0 18 17 97 3


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Geldrop D1 Nuenen D1 (0-10)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Heeze D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Nova D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Goirle D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Drunen D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Nova D1 Son D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Hopbel D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Geldrop D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Basko D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Venray D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Geldrop D1 Goirle D1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Oedenrode D1 (3-8)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Nova D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Nuenen D1 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Drunen D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Drunen D1 Son D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Venray D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Geldrop D1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Basko D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Heeze D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Basko D1 Drunen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Oedenrode D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Hopbel D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Nova D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Nuenen D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Hopbel D1 Basko D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Geldrop D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Heeze D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Goirle D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Venray D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Geldrop D1 Hopbel D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Venray D1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Oedenrode D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Nuenen D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Drunen D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Oedenrode D1 Nova D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Goirle D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Heeze D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Son D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Basko D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Nova D1 Drunen D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Nuenen D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Son D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Hopbel D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Venray D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Drunen D1 Oedenrode D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Geldrop D1 (9-3)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Nuenen D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Nova D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Heeze D1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Geldrop D1 Basko D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Berkel-Enschot D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Hopbel D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Son D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Venray D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Drunen D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
.. Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Drunen D1 Hopbel D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Son D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Venray D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Geldrop D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Basko D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Basko D1 Goirle D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Heeze D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D1 Nuenen D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Drunen D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Oedenrode D1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Nova D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Son D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Venray D1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Heeze D1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Geldrop D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Basko D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Basko D1 Oedenrode D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Nova D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Drunen D1 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Goirle D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Hopbel D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Hopbel D1 Son D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Venray D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Geldrop D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Basko D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Goirle D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nova D1 Heeze D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Son D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D1 Hopbel D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Nova D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Nuenen D1 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Oedenrode D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geldrop D1 Drunen D1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Hopbel D1 Geldrop D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Basko D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Nova D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D1 Goirle D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Heeze D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Venray D1 Son D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Basko D1 Venray D1 0:00 Sportpark 'De Korze'
  Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 12:45 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Nova D1 Oedenrode D1 12:45 Sportpark 'De Kaldeborn'
  Son D1 Nuenen D1 12:45 Sportpark De Gentiaan
  Heeze D1 Hopbel D1 12:45 Sportpark 'Het Lambrek'
  Goirle D1 Drunen D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Venray D1 Geldrop D1 12:45 Sportpark 'De Wieën'
  Son D1 Basko D1 12:45 Sportpark De Gentiaan
  Hopbel D1 Goirle D1 12:45 Sportpark Rooiseheide
  Berkel-Enschot D1 Heeze D1 12:45 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Nuenen D1 Oedenrode D1 12:45 Sportpark Lissevoort
  Drunen D1 Nova D1 12:45 Rekreatiepark
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Oedenrode D1 Drunen D1 12:45 Sportpark 'De Kienehoef'
  Goirle D1 Berkel-Enschot D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Nova D1 Hopbel D1 12:45 Sportpark 'De Kaldeborn'
  Nuenen D1 Basko D1 12:45 Sportpark Lissevoort
  Heeze D1 Venray D1 12:45 Sportpark 'Het Lambrek'
  Geldrop D1 Son D1 12:45 Sportpark 'De Bronzenwei'
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Basko D1 Geldrop D1 0:00 Sportpark 'De Korze'
  Son D1 Heeze D1 12:45 Sportpark De Gentiaan
  Venray D1 Goirle D1 12:45 Sportpark 'De Wieën'
  Hopbel D1 Oedenrode D1 12:45 Sportpark Rooiseheide
  Berkel-Enschot D1 Nova D1 12:45 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Drunen D1 Nuenen D1 12:45 Rekreatiepark

Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
  • Annie Kooijmans
Mededelingen
Uitslagen
JO16-1 MHCdeDommel JO16-1 4-4
H1 M.H.C. Goirle H1 2-3
JO18-1 VMHC JO18-1 3-3
MO14-1 MHC MEP MO14-2 1-1
MO16-1 HC Gemert MO16-1 1-5
MO 16-4 HTCSON Hockey MO16-2 1-4
MO18-1 Hockey Club Uden MO18-1 3-5
MO18-2 Mixed Hockey Club Heesch MO18-3 1-1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site