9-5 | FVK Toernooi |
15-5 | Workshop CS+ |
31-5 | VrijMiBo |
9-6 | Kampioenen Huldiging |
14-6 | Ouder-kind Toernooi |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
Teamondersteuning | ||||
Manager | Toon Wouters | |||
Coach | Sabine Ruster | |||
Trainer | Rene Nooi |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
11 mei | HTCSON Hockey MO16-2 |
|
13:30 | 14:00 | thuis | Veld 1 | |
25 mei | Hockey Club Uden MO16-3 |
|
15:20 | 16:10 | uit | route | |
1 jun | HOB Bakel MO16-3-mix |
|
11:10 | 12:15 | uit | route | |
8 jun | HC Eindhoven MO16-4 |
|
12:30 | 13:00 | thuis | Veld 2 | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Eindhoven MO16-4 | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 33 | 6 | 0 |
2 | Uden MO16-3 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 31 | 8 | 0 |
3 | Son MO16-2 | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 24 | 11 | 0 |
4 | Hopbel MO16-4 | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 10 | 35 | 0 |
5 | Bakel MO16-3-mix | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 17 | 15 | 0 |
6 | Oss MO16-7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 44 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | |||||||||
.. | Eindhoven MO16-4 | Bakel MO16-3-mix | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO16-4 | Oss MO16-7 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden MO16-3 | Son MO16-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | |||||||||
.. | Bakel MO16-3-mix | Uden MO16-3 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son MO16-2 | Hopbel MO16-4 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss MO16-7 | Eindhoven MO16-4 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | |||||||||
.. | Oss MO16-7 | Bakel MO16-3-mix | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven MO16-4 | Son MO16-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO16-4 | Uden MO16-3 | (0-9)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||||||||
.. | Son MO16-2 | Oss MO16-7 | (10-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uden MO16-3 | Eindhoven MO16-4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hopbel MO16-4 | Bakel MO16-3-mix | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Bakel MO16-3-mix | Son MO16-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss MO16-7 | Uden MO16-3 | (0-10)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eindhoven MO16-4 | Hopbel MO16-4 | (14-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Bakel MO16-3-mix | Eindhoven MO16-4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oss MO16-7 | Hopbel MO16-4 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Son MO16-2 | Uden MO16-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
MAANDAG 15 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Uden MO16-3 | Bakel MO16-3-mix | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Eindhoven MO16-4 | Oss MO16-7 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||||||
Hopbel MO16-4 | Son MO16-2 | 14:00 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Bakel MO16-3-mix | Oss MO16-7 | 12:15 | Sportpark Geneneind | ||||||
Son MO16-2 | Eindhoven MO16-4 | 14:25 | Sportpark De Gentiaan | ||||||
Uden MO16-3 | Hopbel MO16-4 | 16:10 | Sportpark Uden | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Bakel MO16-3-mix | Hopbel MO16-4 | 12:15 | Sportpark Geneneind | ||||||
Eindhoven MO16-4 | Uden MO16-3 | 14:10 | Sportpark Eindhoven | ||||||
Oss MO16-7 | Son MO16-2 | 14:40 | Gemeentelijk sportpark | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Hopbel MO16-4 | Eindhoven MO16-4 | 13:00 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Son MO16-2 | Bakel MO16-3-mix | 13:05 | Sportpark De Gentiaan | ||||||
Uden MO16-3 | Oss MO16-7 | 14:30 | Sportpark Uden |
H1 | HV Weert H1 | 5-1 |
H2 | Maastrichtse Hockey Club MHC H2-O | 3-3 |
DO25-2 | Hockey Club Uden DO25-4 | 2-5 |
D1 | Hockey Geldrop D1 | 5-1 |
D2 | Oss D3 | 2-4 |
D3 | Sint Oedenrode D2-O | 8-0 |
D4 | Hockey Club Uden D2-O | 0-2 |
D5 | HC Mill D1 | 0-2 |
DO25-1 | V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 | 3-3 |
H1 | Hockey Geldrop H1 | 2-2 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |