10-4 | Pubquiz Engelandreis |
deze week | dit seizoen |
gewonnen gelijk verloren |
Bezoekadres
Schijndelse Mixed
Hockey Club
De Hopbel
Sportpark
"Rooiseheide"
Rooiseheide 18
5481 SG Schijndel
Tel.: 073-5430621
Postadres
Postbus 339
5480 AH Schijndel
E-mail/Website
www.dehopbel.nl
23 maart -- Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
|
Sint Oedenrode MO12-1 | 10:45 | 11:15 |
|
info | |||
Fluiten: Fleur van Heeswijk (MO18-2 ) en Mila van der Linden (MO18-2 ) | ||||||||
|
Nuenen MO12-3 | 25 | 13:35 | 14:45 |
|
info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
|
Sint Oedenrode MO14-3 | 12:45 | 13:30 |
|
info | |||
Fluiten: Joris de Ruijter (Heren 3) en Marijn Ham (Heren 3) | ||||||||
|
Mixed Hockey Club Heesch MO16-1 | 25 | 11:20 | 12:30 |
|
info | ||
|
Sint Oedenrode MO16-3 | 15 | 13:00 | 14:00 |
|
info | ||
|
Liempde MO16-2 | 15 | 09:20 | 10:20 |
|
info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
|
HOB Bakel MO16-3-mix | 12:30 | 13:00 |
|
info | |||
Fluiten: Pleunie van Opstal (Dames 5) en Thijmen van Aarle (Heren O25-1) | ||||||||
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO18-3 | 25 | 08:50 | 10:15 |
|
info | ||
|
Rosmalen MO18-5 | 14:00 | 14:45 |
|
info | |||
Fluiten: Nienke Posthumus (Dames 1) en Lieselot Boon van Ostade (Dames 5) | ||||||||
|
MHC Best JO12-1 | 09:30 | 10:00 |
|
info | |||
Fluiten: Jord Pollen (JO18-1) en Gijs van Lent (JO18-1 zaal) | ||||||||
|
HC Eindhoven JO14-1 | 11:00 | 11:45 |
|
info | |||
Fluiten: Eva Boersma (MO18-2 ) en Stijn Heller (Heren O25-1) | ||||||||
|
Hockeyclub Berlicum JO16-1 | 15 | 08:00 | 09:00 |
|
info | ||
|
Sint Oedenrode JO18-2 | 14:30 | 15:15 |
|
info | |||
Fluiten: Paul van der Eerden (Heren 2 ) en Barthel Hubregtse (Heren 2 ) |
23 maart -- Jongste jeugd |
||||||||
Team | Nr | Tegen | reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
|
MHC Udenhout MO10-1 | 0 | 09:45 | 10:15 |
|
info | ||
|
HC Gemert MO10-1 | 35 | 09:55 | 11:00 |
|
info | ||
|
HC Oirschot MO10-2 | 09:15 | 09:45 |
|
info | |||
|
V.M.H.C. Geel-Zwart MO8-2 | 09:00 | 09:30 |
|
info | |||
|
HC Oranje Rood MO9-4 | 09:15 | 09:45 |
|
info | |||
|
HC Delta Venlo JO8-2 | 0 | 09:30 | 10:00 |
|
info | ||
|
Oss JO9-1 | 35 | 09:25 | 10:30 |
|
info | ||
Let op: Uittenue mee! |
DO25-2 | mixed hockeyclub HDL DO25-1 | 1-4 |
D1 | Berkel Enschot D1 | 2-2 |
D2 | HV Weert D2-O | 2-1 |
D3 | Rosmalen D2-O | 2-6 |
D4 | Hockeyclub Hilvarenbeek D2-O | 0-4 |
D5 | HC Gemert D3 | 1-0 |
DO25-1 | Oss DO25-4 | 4-3 |
H1 | MHC MEP H1 | 2-3 |
H2 | HC Oranje Rood H6 | 1-2 |
H3 | MHC Best H2 | 2-9 |
Nog geen verslagen. |
Alle verslagen |