Je bent hier: De HopbelHockeyWedstrijdprogramma
 
Handige links
Agenda
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
DE HOPBEL

Bezoekadres

Schijndelse Mixed Hockey Club 

De Hopbel

Sportpark "Rooiseheide"

Rooiseheide 18

5481 SG Schijndel

Tel.: 073-5430621

Postadres

Postbus 339

5480 AH Schijndel

E-mail/Website

[email protected]

www.dehopbel.nl

Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


21 september -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 17397  H.O.D. MA2    13:45  14:45 Veld 1  info
Fluiten: Marlou van den Brand (Dames 1) en Eveline van Duijnhoven (Dames 1)
MA2 4916  Oss MA4    15:05  15:50 Veld 2  info
Fluiten: Maartje Menting (Dames 2) en Esmee Mulder (Dames 2)
MA3 5304  mixed hockeyclub HDL MA2 20   15:30  16:35 uit -   info
MB1 5571  HC Eindhoven MB3 30   1  0 uit -   info
MB2 5651  M.H.C. Goirle MB2    13:15  14:00 Veld 2  info
Fluiten: Noor van Rozendaal (Dames 3) en Emmy van Heesewijk (Dames 4)
MB4 5890  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB11    15:20  15:50 Veld 3  info
Fluiten: Anouk Hobbelen (Dames 6) en Charlotte van der Meijs (Dames 6)
MC1 12856  Hockey Club Uden MC1    1  1 Veld 1  info
Fluiten: Manon Verzijden (Dames 3) en Nienke Korsten (Dames 2)
MC2 13442  HC Oranje Rood Oranje-Rood MC4 35   10:50  12:10 uit -   info
MC3 12859  HOB Bakel MC1    1  1 Veld 2  info
Fluiten: Nienke Posthumus (MA1) en Rob Ijsseldijk (Heren 5)
MC4 12730  MHCD MC3 30   0  4 uit -   info
MC5 13473  HTCSON Hockey MC4    0  13 Veld 2  info
Fluiten: Thijs Ewalds (Heren 5) en Stefan Langenhuijsen (Heren 5)
MD1 11449  MHC Best MD1    2  4 Veld 1  info
Fluiten: Bernice Heeren (Dames 6) en Anouk van Heesch (Dames 6)
MD2 12146  HC Oranje Rood Oranje-Rood MD5 35   11:40  12:45 uit -   info
MD3 11894  Sint Oedenrode MD3 15   12:15  13:00 uit -   info
MD4 11798  VMHC MD4    1  3 Veld 3  info
Fluiten: Jaap van Lier (Heren A ) en Michelle van den Broek (MA2)
 
JA1 14518  HC Waalwijk JA2/ DES JA2 35   14:55  16:30 uit -   info
JB1 14609  HC Waalwijk JB1 / DES JB1    12:00  12:45 Veld 1  info
Fluiten: Thom Konijnenberg (Heren 3) en Pim van den Brand (Heren 3)
JC1 6534  HC Waalwijk JC1/ DES JC1 35   14:10  15:15 uit -   info
JD1 11140  HC Gemert JD1 35   5  0 uit -   info
JD2 11216  MHCD JD1    2  2 Veld 3  info
Fluiten: Stefan Langenhuijsen (Heren 5) en Thijs Ewalds (Heren 5)

21 september -- Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 1066  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E6    08:30  09:00 Veld 2  info
Fluiten: Riva van de Graaf (MB2) en Beau Klerkx (MB2)
ME1 887  Rosmalen M6E4 30   09:15  10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
ME2 893  Rosmalen M6E7    08:30  09:00 Veld 2  info
MF1 4206  Hockey Club Uden MF3 20   10:15  11:00 uit -   info
MF2 4226  Rosmalen MF6    09:00  09:30 Veld 3  info
 
Sjors Sportief  !Reservering      11:00 Veld 3  info
 
J8E1 1178  mixed hockeyclub HDL J8E1 20   08:10  09:00 uit -   info
JE1 4159  Oss J6E1    08:30  09:00 Veld 2  info
JE2 4179  MHCdeDommel J6E1 15   08:15  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JF1 868  Hockey Phoenix Belgie JF1 MIX    09:00  09:30 Veld 3  info


Inloggen op het DWF? Klik dan hieronder:

Hoofdsponsors



Kledingsponsors

Bekijk alle sponsoren
Goudsponsors

Bekijk alle sponsoren
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Mededelingen
Uitslagen
JD1 HC Gemert JD1 5-0
JD2 MHCD JD1 2-2
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen
KNHB Naar de KNHB Site


Naar de hockeykampen Site